bulmaca ve eğitici oyun ekranı
Çocuklar oyun yoluyla okumaya aşina olurlar

Thalia'nın çocuk kitapları bölümünde oyun zamanı eğlencesi (DE)

Almanya'nın en başarılı kitapçılarından biri olan aile şirketi Thalia, yenilikçi ve müşteri odaklı bir perakendeci olarak ün kazanmıştır. Thalia kısa bir süre önce müşterilerini daha uzun süre kalmaya ve çok yönlü başarılı bir alışveriş deneyimi yaşamaya davet eden yeni bir konsepti tanıttı. Bu konseptin önemli bir parçası, ziyaretçileri göz atmaya ve keşfetmeye davet eden geniş çocuk ve çocuk kitapları alanıdır. Yenilikçi konsepti tamamlamak üzere Thalia, çocuk kitapları bölümüne bir IKC çocuk oyun alanı kurmuştur. Bu alan, küçük misafirlerin oyun oynaması için mükemmel bir yer sağlarken, ebeveynleri de sessizce alışveriş yapabiliyor. Çocuk oyun alanı Thalia'nın konseptine kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor ve çocuk kitapları bölümünü çocuklar ve aileler için daha da çekici bir yer haline getiriyor.
 

Thalia çocukları okuma konusunda heyecanlandırıyor


Thalia, çocuklar ve gençler arasında okumanın öneminin farkındadır. Bu nedenle şirket, çocuk kitapları alanına büyük önem vermekte ve çocukları okumaya eğlenceli bir şekilde alıştırmak için kitapçıda çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Thalia'nın maskotu Hikaye Kaplanı Thalino'dur. Çocuk kitapları bölümünün hoş bir misafiridir. Thalino her konuya ve hikayeye burnunu sokar ve bu nedenle genç hikaye anlatıcıları için her zaman bol miktarda kitap ve oyun ipucu vardır.

Thalia, çocuk kitapları bölümündeki çocuk oyun alanının kurulumuyla, çocuklara ve gençlere okumayı teşvik etmeye kendini adamış yenilikçi ve müşteri odaklı bir perakendeci olduğunu bir kez daha gösteriyor. Şirket artık sadece geniş bir çocuk kitabı seçkisi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda çocukların oyun oynayabileceği ve keşfedebileceği, ebeveynlerinin ise huzur içinde etrafı seyredebileceği bir yer sunuyor.

Daha fazla bilgi için bize ulaşın >
oyun elemanları ile çocuk köşesi
mağazada oyun eğlencesi için oyun konsolu
kitap okumayı teşvik etmek için bir kitapçıda çocuk köşesi
mağaza rafları arasında oynamak
Paylaş