Onze speelconcepten worden geproduceerd in onze eigen fabriek in China
Onze speelconcepten worden geproduceerd in onze eigen fabriek in China

Fabrikamız

Fabrikamız Çin'in doğusunda, Jiaxing şehrinde, Şanghay'dan yarım saat uzaklıkta yer almaktadır. Tüm konteynerler ayrıca Şanghay'dan sevk edilir. Fabrika 2007 yılında Çin'de kurulduğundan beri, coğrafi konum ve Çin kültürü şirketimizin felsefesini şekillendirmeye yardımcı oldu. Oyun konseptleri, oyun değeri ve kalitesine net bir şekilde odaklanılarak fabrikada üretilir.

Kalite ve görünüm tutkusuyla IKC, iyi bir uluslararası itibar kazanmıştır. IKC artık oyun değeri, etkileşimli oyun bilgisayarları ve oyun alanlarında dünyanın önde gelen uzmanlarından biridir.

Malzeme seçimi

Ürünlerimizde kullanılan malzemeler her zaman en yüksek kalitededir, bu seçim mükemmel bir ürünün ancak özenle seçilmiş hammaddelerden üretilebileceği fikrinden kaynaklanmaktadır.

Ürünlerimiz ve çocuk mobilyalarımız, FSC sertifikalı kayın ağacından ve MDF'den yapılmıştır, bu da son ürünün sıcak ve sağlam hissetmesini sağlar. Oyun konseptlerimiz su itici, antibakteriyel ve çizilmeye karşı dayanıklı lake ile boyanmıştır.

Hier worden speelmodules geproduceerd in onze fabriek in China

Üretim süreci

Ahşap çerçeveler doğru şekle sahip olduklarında, geleneksel şekilde serigrafi baskısı yapılır. Tüm bunlar, tüm ürünlerin yüksek kaliteli olmasını ve hassas parmaklarını farklı baskı ve desenler üzerinde gezdirdiklerinde çocuklar için iyi hissetmelerini sağlar.

Daha sonra ahşap oyun modülleri üzerine renk püskürtülür. Bu, boya parçacıklarının çevreye karışmasını önlemek için toplandığı özel püskürtme kabinlerinde yapılır.

Son ürünler, ambalajlamadan önce güvenlik ve kozmetik kusurlar açısından kontrol edilir. Ambalaj, ürünlerin fabrikadan nihai varış noktasına kadar lojistik hareketi sırasında zarar görmeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Kullanılan oluklu mukavva yüksek kalitede olup hem IKC hem de son kullanıcı tarafından tekrar kullanılabilir. Fabrika mümkün olduğu kadar az plastik kullanıyor ve mümkün olduğunca geri dönüştürüyor.

De productie van onze speelconcepten in onze eigen fabriek

Artisan serigrafi

IKC ürünleri üzerindeki görseller, çeşitli oyun öğelerinin üzerine serigrafi basılabilmesi için grafik tasarımcılarımız tarafından özel olarak tasarlanmıştır.

Bu klasik, on altıncı yüzyıl tekniği Japonya'da ortaya çıktı. Şablon baskı, serigrafi uzmanlarımız tarafından elde yapılır ve her renk ayrı ayrı basılır.

IKC bu geleneksel tekniği tercih ediyor çünkü çocukların elleri farklı basınç katmanlarını hissedebilecek kadar hassastır. Bu merak uyandıracak ve el-göz koordinasyonunu daha da teşvik edecektir.

Hier wordt de zeefdruk uitgevoerd voor onze wandmodules