ontwerpen van onze speelconcepten worden gemaakt door onze top designers
ontwerpen van onze speelconcepten worden gemaakt door onze top designers

IKC Tasarım ekibi

Eşsiz bir fikirden ilk satırlara ve kağıt üzerindeki eskizden gerçekçi bir 3D çizime.
Kendilerini her gün çocukların dünyasına koyan yaratıcı ve hayal gücü kuvvetli ekiplerimizle gurur duyuyoruz. Bu, her odaya uygun güzel oyun alanları ile sonuçlanır.

Tasarımcılarımız, neşeli ve çekici tasarımlarla herkesin hayal gücünü hayata geçiriyor. Tüm oyun öğeleri özenle ve ayrıntılara dikkat edilerek tasarlanmıştır. Hem kendi koleksiyonumuz için hem de mevcut marka deneyimleri için. Konsept düşünme, tasarım ekibimizin kanında var.

Tasarım süreci

Tasarımcılar, 3B tasarım yazılımını kullanarak ilk bileşenleri oluşturmaya başlar. En iyi sonuçları elde etmek için tasarımcılarımız ve inşaat mühendislerimiz arasındaki yakın işbirliği çok önemlidir.

Bu sayede verimli bir üretim süreci erken bir aşamada dikkate alınabilir. Tasarım ve üretim sürecinde ekibimiz şunlara odaklanır:

  • güçlü oyun değeri ve basitlik
  • yeni tasarımların mevcut ürün yelpazemizdeki konumu
  • malzeme ve renk seçimi
  • yüzey bitirme

Yukarıdaki noktalar arasındaki mükemmel denge her zaman yapıcı ekip çalışmasının mantıksal sonucu olarak bulunur. Teknolojik performans ve çekici bir tasarıma ek olarak, diğer daha duygusal yönler de tasarımda rol oynuyor.

Örneğin, oyun modüllerinin hissettikleri. Ahşabın üzerindeki boya etkisinin hissi, bir düğmenin etkinleştirilme şekli veya düğmenin çıkardığı ses, hiçbir şey şansa bırakılmaz. Bu nedenle çocukların prototiplere nasıl tepki verdiğine dair kapsamlı araştırmalar yapılıyor.

Artic collectie met wandspellen ontworpen door onze design team