boncuk masa

Ένα τραπέζι με χάντρες σε μια επιχείρηση φιλική προς τα παιδιά
Ένα τραπέζι με χάντρες σε μια επιχείρηση φιλική προς τα παιδιά

Çocuk köşeniz için boncuk masası mı? İyi seçim!

Boncuk sehpa yıllardır en çok satan ürünümüz oldu! Boncuk masamızla eğleneceğinizden emin olabilirsiniz! Boncuk masası restoranınızın, kreşinizin, süpermarketinizin veya hastanenizin veya dişçi bekleme odanızın bir parçası olarak iyi çalışır. Boncuk masa, çocukları ince motor becerilerini geliştirmeye davet eder, ayrıca oyun oynamak çocuklara rahat ve sakin bir his verir. Oyun masasının her yönden kullanımı kolaydır, bu şekilde birkaç çocuk aynı anda boncuk masasıyla oynayabilir.

Boncuk masalarımızın avantajları:

  • Çocuklar için eğlence sağlar!
  • Şirketinizde çocuklar, ebeveynler ve diğer müşterileriniz için rahat bir ortam sağlar.
  • Temiz tutmak kolaydır
  • Yalnızca FSC sertifikalı ahşaptan yapılmıştır
  • Aşınmaya ve çizilmeye karşı dayanıklı cila ile tamamlanmıştır
  • Çok az bakım gerektirir veya hiç bakım gerektirmez
een kralentafel waar kinderen zich uren mee kunnen vermaken

Her odaya uygun bir boncuk masası!

Boncuk masası farklı renk ve şekillerde sipariş edilebilir. Çocuklarınızın köşesinde doğal bir görünüm ister misiniz? Ardından Beadstree boncuk masasına gidin. Ağaç diski şeklindeki boncuklu masa, çocuk köşesine güzel bir görünüm kazandırıyor.

En yeni Buxus Masa boncuklu masamız ile daha modern bir görünüme kavuşun, bu bizim en yeni çeşidimiz. Oyun masası kırmızı, beyaz veya ahşap renginde mevcuttur. Boncuk tablası FSC sertifikalı Huş kontrplaktan yapılmıştır ve ekran baskılı kırmızı üst katman ve çizilmeye karşı dayanıklı vernik ile kaplanmıştır, bu da yıllarca dayanmasını sağlar!

Boncuk masasının iç mekanınıza uymasını ister misiniz? Hangisi olabilir! Ürünlerimizi size özel de yapabildiğimiz için boncuklu masayı her odaya veya her ev tarzına uygun hale getirebiliyoruz. Sonuç olarak, şirketinizin iç yapısına mükemmel uyum sağlar.

Boncuk işleme masalarımızdan bir seçki