Custom 10 inch interactief speelelement voor speelplezier
Custom 10 inch interactief speelelement voor speelplezier

Kuruluşunuz için özel yapım bir çocuk köşesi

Tek bir duvar oyunundan veya interaktif oyundan eksiksiz bir kapalı oyun alanına kadar, oyun konseptinizi IKC'de size özel hale getirebilirsiniz.
Kuruluşunuz için özel yapım bir çocuk köşesinin avantajları:

  • kurumsal kimliğinizde benzersiz bir çocuk köşesi ile rekabet avantajı
  • kendi logonuzla tanınabilir bir tasarımla geliştirilmiş marka bilinirliği
  • Ziyaretçileriniz, eğlenerek oynayarak erken yaşlardan itibaren markanızla olumlu bir bağ kurar.

Kuruluşunuz için olasılıkları mı merak ediyorsunuz?

Bize Ulaşın

Portföyümüzü görüntüleyin ve en çeşitli tasarımlardan ilham alın. Veya IKC'nin sizin için özel bir konsept geliştirebileceği farklı yolları aşağıda keşfedin.

Çok fazla alan kaybetmeden eğlenceyi oynayın

Tüm bireysel oyun öğelerini isteklerinize göre uyarlayabiliriz. Analog duvar oyunlarını ve oyun sistemlerini ve interaktif dokunmatik ekranları, logoları veya organizasyonunuza ait karakteristik unsurları tasarımınıza dahil ederek ev tarzınızla eşleştirebiliriz.

Çok fazla alan kaybetmeden eğlence eklemek istiyorsanız, özel duvar oyunları ve oyun sistemleri mükemmel çözümdür. Ayrıca bağımsız oyun modüllerini genişleterek ve bunları çocuk kapıları veya oyun evleriyle birleştirerek çocuk köşesini modüler olarak oluşturabilirsiniz.

Bu şekilde çocuklara oynamak için güvenli, özel bir yer sunarsınız. Koleksiyonumuzdaki tüm oyun konseptlerini buradan görüntüleyin.

Een kinderhoek in fastfood restaurant KFC voor speelplezier tijdens het wachten

Evinizin tarzında oyunlarla benzersiz yazılım

IKC'de interaktif oyun sistemlerine özel yazılımların yüklenmesi de mümkündür. Oyun geliştiricilerimiz, yazılımı isteklerinize ve kurumsal kimliğinize göre uyarlar. Renkleri ayarlayabilir, logo ekleyebilir ve ürün yelpazenizi işleyebiliriz.

Tüm IKC yazılımları, çocuklara kendilerini eğlenceli bir şekilde geliştirme imkanı ile eğitici, zorlu, dilsiz bir oyun deneyimi sunar. Oyunlar aynı anda birkaç oyuncu için uygundur ve şiddet içermez.

Kinderhoek met interactief spel

Oyun alanında güvenli oynamak

Büyümek deneme yanılma gerektirir. Özellikle çevrelerindeki dünyayı keşfeden çocuklar için. IKC'nin düşmeye dayanıklı EPDM oyun zeminleri ile çocuklara dışarı çıkma güveni verin.

EPDM zeminler yüksek kalitededir, yüksek aşınma direncine sahiptir, kaymaz ve herhangi bir düşüşün yastıklanmasını sağlar. Ayrıca zemin kalınlıkları oyun konseptlerimizin düşme yüksekliğine göre belirlenmektedir. Bu maksimum güvenlik sağlar.

EPDM zemin, küçük kauçuk granüllerden oluşur ve zemine çeşitli şekil ve logoların işlenmesini mümkün kılan montajcılarımız tarafından yerinde kurulur. Bir EPDM oyun zemininin sunduğu diğer olanakları görün.

Een grote indoor speelruimte voor kinderen met een veilige vloer van EPDM voor een kleurrijke fantasiewereld

Bir alanı tamamen dönüştürün

Bir adım daha ileri gidin ve IKC'nin tasarımınıza zeminleri, duvarları ve tavanları dahil ederek kuruluşunuzdaki bir alanı bir oyun cennetine dönüştürmesine izin verin. Bu şekilde en küçük ziyaretçileriniz için eksiksiz bir deneyim dünyası yaratırsınız.

Duvarlarda çocuk köşesi temasını sürdürerek daha fazla oyun deneyimi ekleyin. Bir duvar tasarımı her zaman ev tarzınıza uyar ve mevcut alana mükemmel şekilde uymasını sağlarız.

Merdivenlerin altında veya bir kapının arkasında garip bir köşe mi? Sorun değil, duvar tasarımlarımız her yere uyar. Tasarımlar her zaman size özel tasarlanıp üretildiği için her şey mümkün.

Kuruluşunuza özel oyun değeri eklemek ister misiniz?

Bize Ulaşın

Inrichting kinderdagverblijf met een camping thema met wandspellen en softplay kussens en een tent