Marco Lankman CEO van IKC probeert een betere wereld te creëren voor kinderen
Marco Lankman CEO van IKC probeert een betere wereld te creëren voor kinderen

IKC'nin misyonu ve vizyonu

Çocukken oynadığınız en güzel oyun anınız nedir?

Belki şimdi düşündüğünüzde yüzünüzde bir gülümseme oluşuyordur... Bu sadece oyun oynama anısı değil, aynı zamanda olumlu bir ortamda kendileri olabildiklerinde küçük çocukları karakterize eden kaygısızlık hissidir.

Çünkü çocuk olmak; oynamak, gülmek, özgüven, yaratıcılık, sözsüz iletişim ve açık fikirlilik demektir. Bu genç yaşta, beyinde çocukların hayatlarının geri kalanını belirleyen milyonlarca bağlantı kurulur.

Bu olumlu ortamı yaratarak dünya çapında bir iz bırakmak benim misyonum. Benimle seyahat edin ve oyun konseptlerimizle çocuklar için yarattığımız atmosferi keşfedin.

Marco Lankman, IKC Global CEO'su

Marco Lankman Eigenaar van IKC

Mutlu çocuklar aracılığıyla daha iyi bir dünya

Bilgi birikimimizi ve çocuklara olan sevgimizi oyun oynarken birleştirerek her alanı çocuk dostu bir mekana dönüştüren güçlü ürünler ortaya çıkarıyoruz. Yaratıcı ve zorlu oyun konseptlerimizin amacı, çocukların kendileri olabilmeleri için kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaktır.

twee kinderen druk aan het spelen met de interactieve spelsystemen van IKC

Çocuk oyunundan öğreniyoruz

Yıllardır çocukların nasıl oynadığını araştırıyoruz. Bir çocuğa zamanı ve yeri bir süre unutturan nedir? Çocukları hareket etmek, öğrenmek ve gelişmek için en eğlenceli şekilde nasıl zorlarız? Bir çocuk en iyi ne zaman rahatlar?

Bunun cevaplarını oyun konseptlerimizde bulacaksınız çünkü 12 yıldan fazla bir süredir dünyanın en küçük sakinlerinin fantezi dünyasına kendimizi tamamen kaptırıyoruz.

IKC Collectie I Kind spelend met wandspel Tip of the Iceberg

IKC'nin DNA'sı

Daha iyi bir dünya

Dünyayı daha iyi bir yer yapmak yeni nesil çocuklarımızla başlar. çocuk olmak; oynama, gülme, güvenme, yaratıcılık, sözsüz iletişim ve tarafsız olma.

Bir çocuğun gelişimi söz konusu olduğunda oyun çok değerlidir. Çocuk yaptığımız, yaptığımız ve başarmak istediğimiz her şeyin merkezindedir.

Basitlik

Tüm ürünlerimiz için basit bir görünüme ve hisse inanıyoruz. Dünyanın her yerinden ve her yaştan çocuğun hiçbir açıklama yapmadan güvenle IKC ürünleriyle oynamasını sağlıyoruz.

Tanınabilir şekiller, malzemeler ve renkler kullanarak farklı tarzlarda çekici bir görünüm yaratıyoruz.

Eğitici oyun

Çocukların oynamalarına ve kendileri olmalarına izin vererek becerilerini geliştirmeye inanıyoruz. Oyun ürünlerimizle oynamak, çocukların duyusal keşif, sosyalleşme, ezberleme ve düşünme yoluyla gelişmesini sağlar.

Dünyanın dört bir yanındaki çocukların gelişmesine yardımcı olarak geleceğimize yatırım yapıyoruz.

2 kinderen spelen met de interactieve speelsystemen van IKC

Sürdürülebilirlik

Ekolojik ayak izimizi azaltmak için sürekli çalışıyoruz. Bunu ürünlerimize ve süreçlerimize odaklanarak yapıyoruz.

Ürünlerimizi minimum malzeme ile tasarlıyor, daha küçük ambalajlarla gönderiyoruz, toksik madde kullanmıyoruz ve mümkün olduğunca geri dönüştürüyoruz.

Şirketimizin başarısı insanımıza dayanmaktadır. Tüm iş faaliyetlerimizde iyi insan hakları ve işçi uygulamaları örneği olmak istiyoruz.

Kalite

Ürünlerimizin kalitesini ve güvenliğini sağlamak işimizin özüdür. Amacımız, IKC'nin tüm dünyada güvenlik ve en yüksek kalite ile eşanlamlı olmasını sağlamaktır. Bunu en kaliteli insan, hammadde, tedarikçi ve makinelerle başarıyoruz.

Oyun ürünlerimiz en yüksek kalitede FSC sertifikalı ahşaptan yapılmıştır. Bu, sıcak ve samimi bir görünüme sahip güçlü ve sağlam oyun konseptleri sağlar.

Dahili kalite kontrol ve testlerimizle ürünümüz en yüksek güvenlik ve kalite standartlarını karşılamaktadır. Bu, standart 2 yıllık garantimize yansıtılmıştır.

FSC Gecertificeerd hout, voor onze speelconcepten

Yenilik

We innoveren voortdurend onze organisatie door het productieproces te verbeteren, onze producten nog meer educatieve speelwaarde te geven en de kwaliteit van onze concepten voortdurend te optimaliseren. Alles om ervoor te zorgen dat we de waarde voor u verbeteren.

Küresel

IKC, ağını sürekli genişleten, dünya çapında faaliyet gösteren bir şirkettir.

Çin'deki kendi üretim tesisimiz, küresel bir dağıtım ağımız ve tüm kültürlerde kullanabileceğimiz ürünlerle dünyanın dört bir yanındaki çocukları daha uzun süre oyun oynamaya ve çocuk olmaya devam ettirebiliriz.

Hizmet

Oyun konseptlerimizin tüm sürecini kontrol ediyoruz; tasarım ve üretimden teslimat ve kuruluma kadar. Kişiye özel hizmet sunuyoruz. Hollandalı ve Çinli çalışanlardan oluşan ekibimizle bu ihtiyaçları karşılamak için tam donanımlıyız.

Hier worden speelmodules geproduceerd in onze fabriek in China