Software voor artic collectie gemaakt in onze eigen studio
Software voor artic collectie gemaakt in onze eigen studio

IKC Studio

Stüdyomuz, oyunların ve interaktif oyun sistemlerinin geliştirilmesinde yılların deneyimine sahiptir. Stüdyo, interaktif oyun sistemleri için tüm yazılımları geliştirir ve arkasındaki teknolojiyi sağlar. Çocukların mümkün olduğu kadar uzun süre çocuk olmaları ve mümkün olduğunca uzun süre oynayabilmeleri gerektiğine inanıyoruz. IKC stüdyosu, çocuklara yaratıcılıkları için alan veren oyunlar geliştirerek buna katkıda bulunur: özgüveni teşvik eden, ancak sosyal katılımı davet eden oyunlar. Tüm etkileşimli oyunlar her zaman eğiticidir, şiddet içermez ve dil içermez.

Şekillendirmek

IKC oyun konsolları, tüm dünyada çeşitli endüstrilerde birçok farklı yerde kullanılmaktadır. Bu nedenle oyun tasarımcılarımız, kullanılacağı yere bağlı olarak yazılıma farklı bir görünüm ve his verebilir.

Örneğin, bir havaalanındaki interaktif oyunlar bir hastaneden tamamen farklı bir deneyim sunabilir.Yazılım tasarımcılarımız tüm oyunları ve yazılımları özelleştirebilir ve şirketinizin görünümüne ve ev tarzına tam olarak uymasını sağlayabilir.

werknemer bezig met het maken van software van de interactieve speelsystemen

Bilgisayar Programlama

Oyun yazılımını kendileri geliştiren ve programlayan kendi programcılarımız var. Yazılım, çocukların en iyi oyun deneyimini yaşamaları için etkileşimli oyun sistemine göre uyarlanmıştır.

Buna güzel bir örnek, birkaç çocuğun aynı anda ekranda oynayabileceği şekilde programlanan Delta 32 inç Dokunmatik Masa yazılımıdır.

Programcılarımız ayrıca oyun yazılımının interaktif oyun sistemlerine düzgün bir şekilde yüklenmesini sağlar. Bu, yalnızca fişi takmanız gerektiği ve oynatma sisteminin kullanıma hazır olduğu anlamına gelir!

Werknemer druk bezig met het programmeren van de software voor onze interactieve speelsystemen

Geliştirmek

IKC stüdyosu, oyun konsollarımız için sürekli olarak yeni ve geliştirilmiş donanım üzerinde çalışıyor.

Kendi teknolojimizi geliştiriyoruz. Özel oyunlardan etkileşimli oyun sistemlerindeki kablolara. Tüm teknoloji stüdyoda tasarlanır, geliştirilir ve birleştirilir.

Ilgilenen? Bize Ulaşın!
Printplaat voor de software voor onze interactieve speelsystemen