Güvenli ve sürdürülebilir çocuk köşeleri

Veilig en Duurzaam hout in de wandspellen en kinderhoeken van IKC
Veilig en Duurzaam hout in de wandspellen en kinderhoeken van IKC

Gönül rahatlığıyla oynayın

Yaratıcı ve zorlayıcı oyun konseptlerimizin amacı, çocukların kendilerini rahat hissedebilecekleri ve güvenle oynayabilecekleri bir ortam yaratmaktır. Oyun konseptlerimizle daha iyi bir dünya için çalışmak ana misyonumuzdur ve yaptığımız her şeyde yol gösterici ilkemiz budur. Uzun yıllara dayanan bilgi birikimimizi ve deneyimimizi birlikte optimal bir hareket alanı yaratmak için kullanmaktan mutluluk duyuyoruz.

Tüm ürünlerimizin dayanıklılığını ve güvenliğini düşünüyoruz. Tüm oyun sistemlerimiz, tasarımdan teslimata kadar en yüksek uluslararası standartlara göre tamamen kontrol edilir ve test edilir. Bu, ürünlerimizin EN-71 standardına göre SGS tarafından onaylandığı ve dolayısıyla güvenli ve dayanıklı olduğu anlamına gelir. Tedarikçilerimizin çalışanlarının çalışma ve yaşam koşullarının optimal olmasını da önemli buluyoruz. Oyun konseptlerimiz her zaman uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır, oyun öğelerimiz gerçekten yıllarca dayanır.

Emniyet

Güvenlik, sürecimizdeki tüm adımların merkezinde yer alır. Bu, üretim sürecinde çalışanlarımızın güvenliğini ve tabii ki ürünlerimizin güvenliğini de hesaba kattığımız anlamına gelir. Özellikle oynayan çocuklar açısından.

Örneğin, çizilmeye karşı dayanıklı su bazlı boya ve antibakteriyel cila kullanıyoruz. Ayrıca tüm ürünler Avrupa EN-71 güvenlik standardı için test edilmiştir. Son olarak, bitmiş ürün, herhangi bir kaza meydana gelmemesi için teknisyen tarafından doğru bir şekilde kurulur.

FSC Gecertificeerd hout, voor onze speelconcepten

Çevre

Ayak izimizi haritalandırdık ve mümkün olduğunca azaltmak için çalışıyoruz. Bunu süreçte dört kilit noktada fark yaratarak yapmaya çalışıyoruz:

  • enerji verimli üretim
  • adil hammadde
  • ekonomik ulaşım planlaması
  • geri dönüşüm ambalaj malzemeleri

Milyonlarca sürdürülebilir oyun konsepti satıyoruz, bu nedenle ürünlerimizin tüm zincirindeki küçük ayarlamaların bile ekolojik ayak izimiz üzerinde güçlü bir etkisi var!

Milieuvriendelijke speelconcepten van IKC

Adil ve sürdürülebilir

Uzun ömürlü ve çevreye zarar vermeyen malzemeler seçiyoruz. Bu, oynayan çocuklara sadece şimdi değil, daha sonra da fayda sağlayacaktır. Bu, diğer şeylerin yanı sıra şunları seçeceğimiz anlamına gelir:

  • sadece en iyi ormanlar
  • kimyasal iz bırakmadan boya
  • mümkün olduğunca az plastik
  • mümkün olduğunca geri dönüşüm

Sürdürülebilirliği seçmek aynı zamanda uzun ömürlü ürünleri tercih etmemiz anlamına gelir. Ürünlerimizde kullanılan ahşap FSC (Forest Stewardship Council) sertifikalı ahşaptır. Bu sertifika, ahşabın yasal olarak satın alındığını, yerel çevreyi koruduğunu ve ayrıca yerel topluluk ve çalışanların haklarını ve refahını koruduğunu gösterir.

 de productie van wandspellen in China

IKC Bülteni

IKC'den haberdar olmak ister misiniz? O zaman bültenimize abone olabilirsiniz, size düzenli haberler ve diğer ilginç güncellemeler göndereceğiz.

Uzmanlarımızdan uzman tavsiyesi

Ürünlerimizi merak mı ediyorsunuz? Lütfen uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçin.