IKC Hakkında

IKC Kantoor Dronten
IKC Kantoor Dronten

IKC Hakkında

Yılların deneyimi

15 yılı aşkın süredir, çocukların kendilerini sonsuza dek eğlendirdikleri yaratıcı ve eğitici çocuk köşeleri icat ediyor, tasarlıyor, üretiyor ve kuruyoruz. Bu, gevşek bir duvar oyunu kadar küçük olabileceği gibi yüzlerce metrekarelik bir oyun alanı da olabilir.


 
Blije kinderen, Blije ouders in een speelhoek van IKC

Misyon ve Vizyon

Hedefimiz her kuruluşta çocuk dostu bir ortam yaratmaktır. Çocukların mümkün olduğunca uzun süre çocuk kalmalarına izin vererek daha iyi bir dünya için çabalıyoruz.
Misyon ve vizyonumuzu okuyun >

kind aan het spelen met een wandspel | IKC Play

Güvenli, adil ve sürdürülebilir

Bu nedenle uzun ömürlü, kullanımı güvenli ve çevreye zarar vermeyen malzemeler seçiyoruz. Bu sadece şu anda oyun oynayan çocuklara değil, daha sonra da fayda sağlayacaktır.
Sürdürülebilir seçimler hakkında daha fazla bilgi >

Çin'de kendi fabrikası

Her şeyden önce güvenlik. Özellikle de oyun oynayan çocuklar söz konusu olduğunda. Bu nedenle tüm ürünleri kendi fabrikamızda üretiyoruz. Bu şekilde, üretim sürecinin her adımını kontrol altında tutuyor ve elimizi kalbimizin üzerine koyarak güvenliği garanti edebiliyoruz.
Daha fazla oku >

 de productie van wandspellen in China

IKC tasarımcıları

Tasarımcılarımız neşeli ve çekici tasarımlarla herkesin hayal gücünü hayata geçiriyor. Tüm oyun unsurları özenle ve ayrıntılara dikkat edilerek tasarlanmıştır. 
Tasarım hakkında daha fazla bilgi >

IKC studio

Stüdyomuz, interaktif oyun sistemlerinden oyun geliştirme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Stüdyo, oyun sistemlerinin tüm yazılımlarını geliştiriyor ve arkasındaki teknolojiyle ilgileniyor. Oyunlarımız her zaman eğitici, dilsiz ve şiddetten uzaktır. 
Daha fazla oku >

design afdeling speelsystemen

Tasarımdan kuruluma

Tasarımdan kuruluma kadar tüm süreci kontrol ediyoruz. Hollanda ve Şangay Çin'deki merkez ofislerimiz ve Jiaxing Çin'deki fabrikamızla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet veriyoruz.

  • kapsamlı tavsiye 
  • koleksiyonlarımızdan seçim 
  • kişiye özel tasarım
  • komple kurulum, bakim ve garanti̇ 

Tam hizmet felsefemiz >

Kinderhoek interacieve speelsystemen

IKC Haber Bülteni

IKC hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz? Daha sonra bültenimize abone olabilirsiniz, size düzenli haberler ve diğer ilginç güncellemeler göndereceğiz.

Uzmanlarımızdan uzman tavsiyesi

Ürünlerimizi merak mı ediyorsunuz? O zaman uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçin.