kinderspeelhoek onder trap
Alanı en iyi şekilde mi kullanıyorsunuz? VELUX'te bu konuda her şeyi biliyorlar!

VELUX merdiven altındaki alanı oyun köşesine dönüştürüyor

VELUX'ta, iki merdivenin altına yerden tasarruf sağlayan birkaç çocuk köşesi yerleştirdik. Oyun alanındaki mobilyalar, duvar oyunları ve oyun sistemleri VELUX'ün güzel ve tanınabilir kırmızı renginde özel olarak üretilmiştir.VELUX showroomunda açık merdivenin altındaki oyun alanı | IKC

Girişte, ilk oyun köşesi merdivenlerin altındaki boş alanda yer almaktadır. Bu çocuk köşesi küçük çocuklar için özel olarak donatılmıştır. Diğer şeylerin yanı sıra, boncuk ağacı boncuk masası burada ince motor becerilerini teşvik etmek için seçilmiştir. Özel Delta 17 oyun konsolunda VELUX logosu ana menüye entegre edilmiştir. Özellikle küçük çocukların üzerinde eğlenceli ve eğitici oyunlar oynamasına olanak tanıyan Game Train Yazılımı seçildi. Çocukların eğlenmesi için buraya bir Hafıza duvarı oyun tahtası ve diğer eğlenceli duvar sıralama oyunları da yerleştirilmiştir. Eğitici duvar oyunları çocuklara düğmeleri kaydırarak meyve ve sayıları sıralamayı öğretir.
 

Daha büyük çocuklar için bir oyun alanı da bulunmaktadır


Sergi salonunun arka tarafında, daha büyük çocuklar için ikinci merdivenin altında bir oyun alanı oluşturulmuştur. Burada, örneğin, Arctic Software özel oyun konsoluna yüklenir, bu oyunlar biraz daha zordur. Eğlenceli ve eğitici duvar oyunları, dönen tekerlekler kullanılarak çözülebilen sıralama oyunlarıdır. Bir Yol Gezisi de kuruldu, bu eğlenceli ve popüler oyun çocukların duvar oyununu çevirerek arabaları hareket ettirmelerini sağlıyor. Arabalar dünya çapında seyahat edebilir ve el ve göz koordinasyonunun gelişimini destekler.

Günışığı Danışma Merkezi'nde danışmanlar müşterilerini bilgilendirmek için ihtiyaç duydukları tüm zamana sahip olurken, çocuklar da kendi seçtikleri bir oyun alanında oynuyorlar!
Çocuk oyun köşeleri hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

İletişim
wandspellen sorteerspellen kinderhoek kralentafel
wandspellen sorteerspellen kinderhoek kralentafel kindermeubels
speelruimte kleine kinderen speelhoek
speelruimte onder trap efficient ingerichte speelhoek
wandspeelborden draaispel spelcomputer aan de wand kinderspeelhoek
wandspellen kinderen speelbord educatief spelcomputer sorteerspellen
Paylaş