Kinderhoek inrichting vliegveld
Çocukların beklerken eğlenebilecekleri bir yer

Gdansk'taki Lech Walesa Havaalanı'ndaki gidiş salonu için bir çocuk köşesi

Çocuklara ortak alanınızda kendilerine ait bir yer sağlamak, keyifli bir atmosfer yaratır. Beklerken birlikte oynayan çocuklar, çocuklar, ebeveynleri ve diğer ziyaretçiler için güzel. Bu, ister havaalanında ister belediye binasında olsun, herhangi bir bekleme alanı için geçerlidir.

Gdansk'taki Lech Walesa Havaalanı, bu avantajı fark etti ve gidiş salonunda tüm çocuklar için benzersiz bir oyun alanı ekleyerek daha keyifli bir bekleme alanı yarattı. Artık uçak bekleyen çocuklar heyecanla oyun alanında eğlenerek vakit geçirecekler.

Beklerken oynayabileceğiniz birçok farklı oyun çözümü

Oyun alanında, güvenli bir EPDM oyun katına yerleştirilmiş çok sayıda eğlence mekanı vardır. Oyun evinde oturmak için bir bank ve oynamak için duvar oyunları var. Oyun alanında ayrıca on üç zorlu ve eğitici oyun içeren etkileşimli bir dokunmatik ekran bulunur. Manuel oyun için, çocuklar bir boncuk masası ve birkaç bağımsız oyun sistemi ile eğlenebilirler.

Havaalanı, oyun oynayan çocuklar nedeniyle gidiş salonundaki keyifli ortamı fark ediyor. Siz de herkesi memnun eden bir bekleme alanı yaratmak ister misiniz?

Şimdi bize ulaşın!

Kindvriendelijke inrichting
Speeltoren vertrekhal
Speelconcept vertrekhal
Inrichting vertrekhal
Paylaş