Een volledige custom speelruimte voor bioscoop Pathé Helmond
Bu temalı sinema köşesinde keşfedilecek çok şey var!

Pathé Helmond sineması için tamamen özel bir oyun alanı

Uzun zaman önce, Pathé Zwolle gibi ülke çapındaki Pathé sinemaları için tamamen patlamış mısır ve film temalı özel yapım oyun köşeleri yarattık. Pathé Helmond'daki bu oyun alanı nihayet kullanıma açıldığına göre, bu güzel projeyi paylaşmaktan gurur duyuyoruz!

Pathé maskotu Charlie, bu renkli fantezi dünyasının her yerinde bulunabilir, ayrıca oyun kapılarında bir sürü patlamış mısır, kaydıraklı Gözetleme Kulesi ve hatta oturup oynamak için gerçek boyutlu patlamış mısır Softplay'ler bulunur. Alan, uyumlu bir duvar tasarımı, boyama için oturabileceğiniz rahat bir çocuk masası ve denenecek her türlü farklı duvar oyunu ile daha da dekore edilmiştir.

Pathé tarzında özel olarak tasarlanmış Hafıza ve Kayar Bulmaca duvar oyunları ve her yaş için daha birçok eğitici, analog oyun modülü bulunmaktadır. Ayrıca maskot Charlie'nin dahil olduğu, tamamen sinema temalı oyunların yer aldığı modern, etkileşimli bir Delta 17 oyun sistemi de var!

Alan boyunca ayrıca klasik boncuk masası ve etkileşimli Delta Touchtable gibi bir dizi bağımsız oyun modülü de var ve tabii ki özel Pathé yazılımı da var.

Artık çocuklar, ziyaretlerine ek bir eğlence etkinliği olarak bu oyun alanının sunduğu tüm eğlenceyi keşfedebilirler. Ebeveynler her ihtimale karşı sinemaya biraz erken gitmeyi sevseler bile, çocuklar bu geniş, güvenli oyun alanında enerjilerini harcarken sessizce filmin başlamasını bekleyebilirler. Bu oyun köşesi, daha büyük gruplar ve çocuk partileri için de daha sık gelmek için harika bir neden!

Bu temalı oyun alanı gibi özel tasarımlar hakkında daha fazla bilgi için, özel öneriler için lütfen uzmanlarımızla iletişime geçin.

İletişim
Pathé Helmond krijgt een gethematiseerde bioscoop popcorn speelruimte
Mascotte Charlie in de speelhoek bij bioscoop Pathé Helmond
Kralentafel in de speelhoek van cinema Pathé Helmond
Kralentafel in de speelruimte van bioscoop Pathé Helmond
Gethematiseerde popcorn glijbaan in bioscoop Pathé Helmond
Meisje op glijbaan in de speelruimte bij bioscoop Pathé Helmond
Paylaş