gözleme restoraninda çocuk köşesi̇
Bolca eğlence için eksiksiz ve özel bir oyun cenneti

Strooppot Restoran benzersiz çocuk köşesini hayata geçiriyor

De Hoef'teki bu krep restoranı, eski parti odasını daha fazla oturma alanı ve gerçek bir oyun cenneti ile tamamen yeniden dekore etti. Strooppot'un sahibi Marcel Kentrop, oyun köşesine ek olarak restoranlarına bir sinema ve bir de mağaza ekledi. Özellikle en küçük misafirlerin eğlenmesi için. Oyun köşesinin tasarımı maskot arı Stroopie'ye dayanmaktadır! Çocuklar oyun unsurlarıyla hayal güçlerini serbest bırakabilirler. Düşme sönümleyici EPDM oyun zemini üzerine arı Stroopie'nin renklerinde birkaç zıplama tepesi yerleştirilmiştir. İlk höyük aynen Stroopie gibi yapılmış, sarı ve siyah çizgilidir ve altındaki zemin kanatlar içerir. Duvar dekorasyonu, Stroopie'nin yaşam alanını bulan bir tasarımcı tarafından oluşturuldu. Restoranın çevresine bir selam niteliğindeki bu yaşam alanı birkaç yerde görülebilir. Bu duvar tasarımını mağazaya ve Stroopie Scoop'a (sinema) da yerleştirdik. Bu şekilde çocuklar Stroopie'nin dünyasını bütünüyle deneyimliyor. Stroopie'nin kendi TikTok hesabı bile var!

Marcel'in amacı, nerede yemek yiyeceklerine giderek daha fazla karar verdikleri için çocuklara gerçekten hitap etmekti. Bu artan ihtiyacı karşılayarak, daha fazla müşteri sadakati, daha fazla tekrar müşteri ve daha yüksek müşteri memnuniyeti elde etmeyi bekliyor. Bu sayede, sahip oldukları ziyafet salonuyla yapabileceğinden daha fazla satış yapmayı umuyor.
 

Balo salonundaki oyun değerlerinden bir seçki

Özel oyun evi, ocak üzerinde büyük bir saman tenceresi tasvir ediyor, bunun yanı sıra çocuklar özel mutfakta kendi fantezi kreplerini pişirebiliyorlar. Bu da yine tamamen Saman Çömleği ve Arı Stroopie temasına uygun. 
Tabii ki, Ballı Oyun da eksik olamaz. Arı kovanı tarzında tasarlanan bu oyun alanı aynı anda 3 çocuk için oyun alanı sunmaktadır. Yanlarda 2 yuvarlak duvar oyunu ve ortada bir Hafıza duvarı oyunu bulunmaktadır. Bu duvar oyunu dönen bloklara sahiptir ve böylece eğlenceyi iki katına çıkarmak için her iki taraftan da oynanabilir. Oyun odasının ortasındaki sütunun üzerine doğa temalı bir ölçüm çubuğu yerleştirildi, burada çocuklar birkaç krepten sonra ne kadar hızlı büyüdüklerini görebilirler!
Bir dizi interaktif oyun öğesi de yerleştirilmiştir. Çocuklar Dokunmatik Masa üzerinde birçok eğitici ve eğlenceli oyun oynayabilir. Bu masa, dört çocuğun birlikte oynamasına olanak tanıyan çoklu dokunmatik bir ekrana sahiptir. Duvarda, 8 yaş ve üzeri çocuklar için bir Delta 17 ve Delta Vertical yerleştirilmiştir. Burada, örneğin, gerçek bir langırt makinesi gibi yan taraftaki düğmeleri kullanarak Pinball oynayabilirler. Yani her yaş için oyun değeri var.
Bu ekstra deneyim ile Strooppot, gelecek yıllarda tamamen çocuklara yönelik olarak tasarlanmıştır. Aşağıda bu benzersiz özel çocuk oyun alanının bir izlenimini görebilirsiniz.

Kuruluşunuzdaki bir oyun köşesi hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, danışmanlarımız sizinle konuşmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim
 
mutfakli restoran i̇çi̇n özel oyun evi̇
çocuk köşesi̇ restoraninda hafiza duvari oyunu
daha fazla satiş i̇çi̇n restoranda çocuk köşesi̇
çocuk köşesi̇nde epdm oyun zemi̇ni̇
restoranda oyun değeri
restoranda duvar oyunlari i̇le çocuk köşesi̇
Paylaş