Kinderhoek inrichting
BvB, genç ve yaşlı için marka deneyimini artırıyor

Borussia Dortmund çocuk kornerini attı!

Borussia Dortmund, Almanya'nın en büyük futbol kulüplerinden biridir ve sarı ve siyah renkleri ile tanınır. Kulüp kısa süre önce Emma's Ecke adlı tamamen uyarlanmış bir çocuk köşesi ile BvB Fanwelt'lerine oyun değeri ekledi.

BvB oyun köşesi neleri içerir?

Çocuk köşesi, her iki etkileşimli dokunmatik ekranı özel olarak uyarlanmış oyun modülleriyle birleştirir. Çocuklar, 32" Dokunmatik masada kendi futbol oyunlarını oynayabilir veya duvardaki benzersiz modüllerle oynarken eğlenebilirler.

Tüm hayranlar ayrıca Club Maskot olarak fotoğraf çekme fırsatına sahip!

IKC çocuk köşeleri TÜV sertifikalıdır ve yalnızca FSC sertifikalı kayın ağacı kullanır, böylece ebeveynler çocuklarının güvenli bir şekilde oynamasına ve eğlenmesine izin verebilir. BvB stadyumunu daha çocuk dostu hale getirerek, ebeveynler hayran kulübünde veya restoran ve kafelerde daha fazla zaman geçirebilirler. Emma's Ecke, çocuklara uygun bir ortam oluşturmaya ve her yaştan hayran için marka deneyimini iyileştirmeye yardımcı oluyor.

Kendi işiniz için özel olarak hazırlanmış bir çocuk köşesi ile ilgileniyor musunuz? Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Teklifinizi isteyin!

Kinderhoek inrichting
Speelhoek voetbalclub
Speelhoek mascotte
Kindvriendelijke inrichting
Paylaş