interactieve wand met wandbekleding in speelhoek
interactieve wand maakt bewegen leuk

İnteraktif bir duvar oyunu ile hareket etmek eğlenceli hale geliyor!

Duvar süslemeli interaktif oyun duvarı, her odada gerçek bir göz alıcıdır. Ayrıca, çocukların eğlenceli bir şekilde hareket etmelerini sağlamak için eğlenceli ve zorlu bir yoldur. Heyecan verici bir zaman sınırı, renkli tırmanma durakları veya eğlenceli sesler ile; her yaş ve zorluk seviyesi için etkileşimli bir oyun duvarı var. İstediğiniz herhangi bir temada gerçek bir fantezi dünyası yaratın. Her çocuğun hayal gücünü yakalayan yeşil, doğal bir ortam veya güzel, yaratıcı bir yer seçin. IKC Tasarım ekibimiz her fikri hayata geçiriyor!

Activity Wall Parcours

Bu heyecan verici duvar oyunu, oyuncuya tek tek yanan ve basılması gereken düğmelerle belirlenen bir tırmanma duvarı parkurunu en kısa sürede tamamlaması için meydan okuyor. Düğmelere erişmek için oyuncunun renkli tırmanma ambarlarına tırmanması gerekir. Daha sonra, eşlik eden puan tablosu, kursun tamamlandığı süreyi gösterir.

Bu beceri oyunu, çocukların eğlenceli bir şekilde hareket etmelerini sağlar ve onları birbirlerinin rekorlarını kırmaya teşvik eder!

Etkinlik Duvarı Kursunu Görüntüle >

 

paarse activity wall voor kinderen om te klimmen

Experience Wall

Bu etkileşimli duvar, basıldığında duvar dekorasyonu teması içinde eğlenceli ses klipleri çalan yerleşik hoparlörlere sahip düğmelere sahiptir. Hayvan ormanı ve orman teması da dahil olmak üzere bir dizi örnek tasarım var, ancak tamamen kendi tarzınıza göre tasarlanmış bir duvar oyununa sahip olmanız da mümkün.

Bir odaya hayat vermenin özel bir yolu!

Deneyim Duvarını Görüntüle >

 

expierence wall voor kinderen met dierengeluiden

Activity Wall

Bu heyecan verici interaktif duvar oyununda, iki oyuncu, takım mavisi ve takım yeşili, bir dakika içinde rastgele yanan mümkün olduğunca çok düğmeye basmak için yarışır. Oyuncular, skor tablosunda ilan edilen mümkün olan en yüksek puanı elde etmek için kendi renklerindeki düğmelere hızlıca basmalıdır. Bu şekilde kimin kazandığını görebilir ve birbirlerinin rekorunu kırmaya çalışabilirler!

Etkinlik Duvarını Görüntüle >
activity wall voor kinderen met blauwe boot