Her sektöre uygun oyun köşeleri

IKC Playwheel met veel speelwaarde voor kinderen
IKC Playwheel met veel speelwaarde voor kinderen

Oyun konseptlerimiz

Amacımız her organizasyonu çocuk dostu hale getirmektir. Çocukların daha uzun süre çocuk kalmasına izin vererek daha iyi bir dünya yaratmaya çalışıyoruz. Çoğu zaman, ebeveynlerin çocukları danışma seansları, alışveriş, doktor ziyaretleri ve ayak işleri gibi tipik yetişkin veya ticari faaliyetlere götürmekten başka seçeneği yoktur. Bu, çocuklar, ebeveynler ve çalışanlar için her zaman pratik değildir. Çocuklara kuruluşunuzda kendi yerlerini sunduğunuzda kendileri olabilirler. Bu, çocukların yetişkinler kadar hoş karşılanmalarını sağlar.

Yatırım getirisi

Çocukların eğlenceli saatler geçirmesini sağlayan oyun köşeleri tasarlıyor, üretiyor ve kuruyoruz. Bu da kuruluşunuza mutlu çocuklardan çok daha fazlasını sağlar. Aileler memnuniyetle karşılanır ve size geri dönmekten mutluluk duyarlar. Canı sıkılan çocuklar organizasyonunuzda huzursuzluklara yol açabilir, onlara eğlenceli, zorlu bir oyun alanı sağlayarak bunun önüne geçebilirsiniz.

Bir IKC çocuk köşesi şunları sağlar:

  • daha yüksek ciro;
  • daha fazla koşma;
  • daha fazla geri dönen ziyaretçi;
  • organizasyon içinde daha fazla iç huzuru.

Bugünün oynayan çocuğu, geleceğin müşterinizdir.

İletişimİletişim

Oyunun gücünü her sektörde görmek mümkün ve her sektörde sıklıkla çocuklu ziyaretçiler oluyor.

Sektörlere göre avantajları ve olanakları buradan keşfedin:

Her zaman uygun bir oyun köşesi

International Kids Concepts, oyun köşenizi düzenleme konusunda sizinle birlikte düşünmekten mutluluk duyar. 12 yılı aşkın tecrübemiz ve sizlerin katkılarıyla sizin için uygun bir oyun köşesi oluşturabiliriz ve kuruluşunuzun ticari çıkarları için sizinle birlikte düşünürüz. Daha büyük bir proje üzerinde çalışan bir iç mimar mısınız? O zaman bile, bir projenin başlangıcından itibaren oyun değeri eklemeyi düşünmenize yardımcı olmaları için IKC tasarımcılarını arayabilirsiniz.

İster çok, ister küçük, ister büyük ister küçük bütçeniz olsun: çocuk dostu girişimcilik her zaman bir seçenektir. IKC, bir çocuk oyun köşesi aracılığıyla dünya çapında birçok girişimci için şimdiden değer kattı. Her gün her sektörden çocuklar duvar oyunlarımız, interaktif oyun sistemlerimiz ve soft oyunlarımızdan keyif alıyor.

Tek bir duvar oyunundan eksiksiz bir oyun alanına, koleksiyonlarımızdan bir üründen kendi ev tarzınızda tamamen özel tasarlanmış bir oyun alanına. Olasılıklar sınırsızdır. Ürünlerimiz güvenlidir, TÜV sertifikalıdır ve temizliği kolaydır.

Ücretsiz broşürü isteyin

Bizi arayın

Güvenli ve çocuk dostu çocuk köşeleri

Güvenlik, özellikle oyun oynayan çocuklar söz konusu olduğunda çok önemlidir. Bu nedenle tüm ürünleri kendi fabrikamızda üretiyoruz ve tüm ürünlerimizin EN-71 standardına uygun olmasını sağlıyoruz, bu oyuncakların güvenliği için Avrupa standardıdır. Ürünlerimiz, hijyenik ve temizlemesi kolay bir oyun konsepti sağlayan antibakteriyel bir kaplamaya sahiptir.