IKC een wereldwijde organisatie voor al uw speelconcepten, Hoofdkantoor Shanghai
IKC een wereldwijde organisatie voor al uw speelconcepten, Hoofdkantoor Shanghai

Çin'deki genel merkez

Şanghay'daki IKC merkez ofisi, satış, pazarlama ve tasarım ekibinden oluşan bağımsız bir ticari ekibe sahiptir. Bu ekiple büyüyen Çin pazarına hizmet veriyoruz ve distribütörlerimiz yardımıyla Japonya, Singapur, Tayland ve Hindistan gibi çevre ülkelerde bağlantılar yapıyoruz.

Şanghay'daki genel merkez

Ticari ekip, Şanghay'daki en özel binalardan birinde, yani XIN XIN yaratıcı parkında bulunan 1933 binasında bulunuyor.

Çevreden, çevredeki şirketlerden ve sanatsal tasarımcılardan ilham alarak dünyanın her yerindeki çocuklar için en güzel oyun konseptlerini bu lokasyondan tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

IKC China team in Shanghai

'1933 Binası' binasının tarihi

Bina aslen İngiliz mimar Balfours tarafından tasarlandı ve 1933 yılında Şanghay'daki en büyük inşaat şirketlerinden biri tarafından inşa edildi. İnşaat Çin hükümeti tarafından ortaklaşa finanse edildi.

'1933 binası' Roma Bazilikası tarzında tasarlanmış ve köşeli bir dış ve iç kısımda birçok eğri ile karakterize edilmiştir. Bu, evrenin yuvarlak ve dünyanın kare olduğuna dair geleneksel Çin inancıyla örtüşmektedir.

Bugün bina ticari toplantılar, moda gösterileri ve ürün lansmanları için popüler bir mekandır. Bina ayrıca çeşitli mağazalara, tasarım stüdyolarına ve eğlence tesislerine ev sahipliği yapmaktadır.

IKC Hoofdkantoor, Gebouw 1933 XinXin Park Shanghai

Eşsiz dekora sahip benzersiz bir bina

Böyle özel bir binada bir ofis, doğal olarak özel bir tasarıma da ihtiyaç duyar.

Mobilya tasarımcılarımız tarafından tasarlandı ve Jiaxing'deki kendi fabrikamızda üretildi. Yeni 'Buxus' çocuk mobilya koleksiyonumuz için çocuk formatında bir ilk. Daha sonra mobilyalar, Asya'daki merkez ofisimiz için bir dizi ayarlamayla şık mobilyalara dönüştürüldü.

Een uniek kantoor met een bijzondere inrichting door eigen productie